SortieReal Domy / Byty
SortieReal Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 48 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

ihneď voľná *SortieReal* - RUDAVA- predaj rekreačnej chaty

Cena:
59 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Malé Leváre
Ulica: RUDAVA
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 49 m2
Plocha pozemku: 49 m2
Terasa: áno
ID inzerátu: 3023
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení rekreačnú chatu vo vyhľadávanej časti RUDAVA (Malé Leváre)

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Rekreačná chata je zapísaná na liste vlastníctva a má pridelené súpisne číslo. Zastavaná plocha je o výmere 49m²(pozemok je vysporiadaný a je v osobnom vlastníctve )+ pozemok okolo chaty, ktorý je v prenájme obce o výmere 430m², ktorý je možný si oplotiť a plnohodnotne využívať.

DISPOZÍCIA:

Prízemie: terasa, obývacia izba spojená s kuchynským kútom, toaleta spojená so sprchou,  drevené schodisko do podkrovia.
Podkrovie: priestranná podkrovná izba
Suterén: technická miestnosť s elektrickým bojlerom, čerpadlo k studni, odkladací priestor

IS: elektrika, voda je na pozemku úžitková – nová vŕtaná studňa 26m, žumpa 

Chata prešla čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej bola menená vodoinštalácia a bol zakúpený nový bojler na ohrev teplej vody.. V dolnej izbe a kuchyni  je osadená laminátová podlaha. Kúpeľňa s WC – nová sanita a obklad. Vchodové dvere a okno v obývacej časti plastové. V podkrovnej izbe je pôvodné drevené okno..

Vzdialenosť od vody - 3 minúty chôdze

LOKALITA:
Rekreačná oblasť Rudava ponúka veľa voľnočasových aktivít a preto to je vyhľadávaná a žiadaná lokalita vďaka týmto atribútom: možnosť kúpania na pieskovej pláži, rybolov, vodné športy cykloturistika, hubárčenie a iné.

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod
V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0903700392

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SortieReal s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903 700 392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SortieReal s.r.o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky