SortieReal Domy / Byty
SortieReal Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 50 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Posledný SKOLAUDOVANÝ bungalov -predpríprava- klimatizácia, kamery, el.rolety, alarm, oplotenie, parkovacie státie, chodníky -MALÉ LEVÁRE

Cena:
199 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Malé Leváre
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 103 m2
Plocha pozemku: 509 m2
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj kvalitnú modernú novostavbu 4 izbového bungalovu vo veľmi príjemnej novo zastavanej časti obce Malé Leváre.

Pri výstavbe boli použité najkvalitnejšie materiály a technologické postupy aby nehnuteľnosť spĺňala kritéria nízko nákladového a komfortného bývania.

*POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Na výber máte 4 domy, pri ktorých si môžete vybrať výmeru pozemku a orientáciu. Zastavaná plocha domu: 127,44m², úžitková plocha domu 102,65m².

Výmery pozemkov sú rôzne od 491-509m².

Na výber máte rodinný dom s tepelným čerpadlom za 215 900  alebo bez tepelného čerpadla za 209 900 199 000 €

*DISPOZÍCIA domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných izieb, kúpeľne, samostatným WC, technickej miestnosti, kuchyňa s komorou prepojená s obývacou izbou s východom na terasu, čo Vám zaručí krásne presvetlenie celého priestoru s možnosťou stolovania v letnom období.

*Holodom bude obsahovať:  Materiál na hrubú stavbu- 25 cm tehla, zateplenie – vonkajšia izolácia 15 cm - polystyrén , strojové vápenno-cementové omietky značky Baumit, fasádna omietka, strecha betónová s dreveným krovom, okná a dvere okná plastové –6 komorové, izolačné 3 sklo, predpríprava - vonkajšie elektrické žalúzie v každej izbe, klimatizáciu, alarm. Vnútorné steny a stropy –vápenno cementová omietka+ biela interiérová maľovka
Vykurovanie – elektrické vodné podlahové kúrenie s ovládaním pre každú izbu.
Elektroinštalácia – prevedené podľa projektovej dokumentácie, zásuvky a vypínače značky LEGRAND

Iné –terénne úpravy na pozemku-  splanírovaný a zrovnaný pozemok, výlez na povalu s drevenými schodmi, kde je vybudovaný odkladací priestor, vyvedená voda a elektrika na terasu, betónové oplotenie, vybudované parkovacie státie a chodník.

Po individuálnej konzultácii s investorom možnosť dorobenia do štandardu v závislosti od požiadaviek kupujúceho.

Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.


*Výhody:
-predpríprava na el.žalúzie, alarm, klimatizáciu, oplotenie, kamerový systém
-výborné dispozičné riešenie
-tiché prostredie v blízkosti prírody
-občianska vybavenosť obce
-nízko energetický rodinný dom


V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod
V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie.


V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 903700392

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SortieReal

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903 700 392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SortieReal s.r.o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky