SortieReal Domy / Byty
SortieReal Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Exkluzívny Bungalov V Tichej Lokalite: Nadštandard, Priestor a Elegancia

Cena:
399 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Malacky
Ulica: Padzelek
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 111 m2
Plocha pozemku: 387 m2
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SortieRel s.r.o. Predstavujeme vám exkluzívny bungalov, ktorý je synonymom komfortu, štýlu a praktického bývania. Na prvý pohľad vás upúta moderná architektúra a dvojgaráž s elektrickým ovládaním, ktorá ponúka dostatok priestoru nielen pre vaše vozidlá, ale aj pre vaše hobby. Vstupujete do priestoru, kde každý detail bol navrhnutý s myšlienkou na pohodlie a funkčnosť. Rozloženie domu je premyslené do posledného detailu.

Dispozícia: Tri útulné spálne poskytujú dostatok súkromia pre všetkých členov rodiny. Veľká kúpeľňa je miestom relaxu a odpočinku. V kuchyni nájdete nielen moderné spotrebiče, ale aj praktickú komoru, ktorá uspokojí aj najnáročnejšieho kuchára. Samostatné WC pri vchode do domu a technická miestnosť sú ďalšími výhodami tohto domu.

Celková úžitková plocha 142m^2 na pozemku o veľkosti 387m^2 ponúka dostatok priestoru pre vaše sny a projekty. Vybavenie domu je na vysokej úrovni - kompletné zariadenie s vstavanými skriňami, vybavená kuchynská linka spotrebičmi, posteľami a sedačkou znamená, že sa môžete nasťahovať ihneď. Dve klimatizačné jednotky zabezpečujú príjemnú teplotu počas celého roka. A to najlepšie na záver - zimná záhrada, ktorá je skutočným pokladom tohto domu. Predstavte si, že pijete rannú kávu a sledujete, ako sa zobúdza príroda, alebo trávite večery s priateľmi v teple a pohodlí, aj keď vonku prší.

Lokalita domu je ďalším veľkým plusom. Blízkosť nákupných možností uspokojí všetky vaše potreby, zatiaľ čo neďaleké lesy ponúkajú nekonečné možnosti pre prechádzky a aktívny odpočinok v prírode. Tento bungalov v Malackách, lokalita Padzelek, je naozaj jedinečným miestom pre život. Ponúka vám nielen krásny a funkčný domov, ale aj kvalitu života v harmónii s prírodou.

Technické informácie:

-teplo v dome zabezpečuje podlahové teplovodné kúrenie

-plynový kotol

-výlez na povalu, kde je výnimočne veľký úložný priestor

-optické pripojenie, čo zabezpečuje rýchle a spoľahlivé pripojenie na internet a televíziu

-všetky IS

-2x klimatizačné jednotku

- kamerový systém

Cena 399 000 € odzrkadľuje vysoký štandard, kvalitu a lokalitu tejto nehnuteľnosti.

 

Neváhajte a dohodnite si obhliadku, aby ste na vlastné oči videli všetko, čo tento nádherný dom ponúka. Tešíme sa na Vašu návštevu!

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0903700392

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SortieReal s.r.o.

 

 

 

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903 700 392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SortieReal s.r.o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky