SortieReal Domy / Byty
SortieReal Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SKOLAUDOVANÉ - 1 izbový byt *KOSTOLIŠTE*POSLEDNé BYTy* - ihneď voľný(MALACKY)

Cena:
104 990,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Malacky
Ulica: KOstolište
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 49 m2
Balkón: áno
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SortieReal  Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v tichej , bezpečnej a pokojnej zelenej lokalite.

Kvalita architektúry sa odráža v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené a komfortné.

Byty sa budú predávať v prevedení „holo byt“,  čo dáva novému majiteľovi možnosť dotvoriť si celý priestor podľa svojich predstáv.

*K novému bývaniu samozrejme ponúkame za príplatok aj prémiový štandard podľa výberu klienta*vo fotkách je vyhotovená kúpeľňa v štandarde

HOLOBYT bude obsahovať:

*elektroinštalácie vrátane vypínačov a zásuviek značky LEGRANT

*elektrické infra podlahové kúrenie , termostaty v každej izbe

*elektrický bojler Ariston Velis EVO 100 80L

*osadený GEBERIT

*vymaľovanie bielou farbou v 3 vrstvách

* okná a dvere slovenskej značky SLOVAKTUAL – typ OPTIM, ktorý zabezpečí: Vysokú tesnosť voči vetru a dažďu, ale tiež proti hluku z vonkajšieho prostredia,  je zabezpečená systémom troch obvodových tesnení, ktoré sú v rohoch zvarené. K vyššej tesnosti prispieva aj osvedčená technológia vlepovaného skla, čo dodáva oknu väčšiu tuhosť a stabilitu.

*protipožiarne vchodové dvere  Securido (antracit alebo biele) ,nerezový vchodový prah

Bytový komplex Vám umožňuje vychutnať si príjemné chvíle na terase, balkóne, či predzáhradke. V ponuke je 6 bytových domov a z toho 42 bytov, byty majú svoj balkón, záhradku či terasu. Prikladám cenník 6. bytového domu. Na požiadanie zašlem aj zvyšných 5 bytových domov, pri ktorých sa môže mierne líšiť cena pri bytoch na 1 NP z dôvodu veľkosti záhrady alebo osadenia bytovky.  

Ku každému bytu je povinnosť kúpy parkovacieho státia vo výške 104 990 € pivničná kobka 2000€

BENEFITY

- moderné riešenie

- nízke mesačné náklady vďaka vlastnému kúreniu a kotlu

- úplná infraštruktúra vrátane optickej dátovej siete

- novovybudovaná lokalita v lone lesov

- kompletná občianska vybavenosť obce

Bytový komplex bytov sa nachádza v novo vznikajúcej obytnej - ide o atraktívne bývanie, ktoré je obkolesené borovicovými lesmi a bezprostrednou nadväznosťou na samotnú obec a okresné mesto Malacky vzdialené len 4km. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza materská škola, kostol, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, pohostinstvá, kaderníctvo, kozmetický salón. Kostolište je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 2 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod.

*Ak sa Vám stručný popis páčil a mali by ste záujem o viac informácii alebo obhliadku, neváhajte ma kontaktovať.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 903 700 392

GARANTUJEME FINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI – V prípade neschválenia úveru, vraciame plnú VÝŠKU ZÁLOHY

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SortieReal.

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903 700 392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SortieReal s.r.o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky