SortieReal Domy / Byty
SortieReal Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 50 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Rodinný dom v obci GAJARY*ihneď voľný*

Cena:
82 600,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Gajary
Ulica: Pivovarská
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 266 m2
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj útulný rodinný dom, ideálny na trvalé bývanie aj víkendové bývanie v obci Gajary, len pár kilometrov od okresného mesta Malacky.

Tento dom je momentálne v pôvodnom stave, no ponúka ohromný potenciál pre osobnú úpravu a modernizáciu podľa vašich predstáv.

Výmera úžitkovej plochy domu je 80m²s možnosťou vybudovania druhého poschodia na povale, kde máte jedinečnú príležitosť prispôsobiť si dom podľa vašich individuálnych potrieb a urobiť kvalitne plnohodnotné bývanie. Okrem toho sa môžete tešiť na nádherný výhľad na miestne jazierko, ktorý poskytuje pokojné a relaxačné prostredie.

Dispozícia domu zahŕňa pri vstupe do domu malú uvítaciu chodbu so sedením a hosťovskou izbou. Následne vedie druhá chodba, kde po ľavej strane nájdete špajzu a kúpeľňu s WC. Naproti vchodu sa nachádza veľká obývacia izba, vedľa ktorej je kuchyňa a na konci chodby sa nachádza spálňa.

Kúrenie v dome je riešené plynom a gamatkami, no v prípade potreby je možné doplniť kúrenie na tuhé palivo vďaka dvom komínom.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete a disponuje kompletnou infraštruktúrou a dobrou dostupnosťou na diaľničný obchvat D2.

 Vďaka blízkosti cyklotrás a kompletnému vybaveniu v okolí je táto lokalita obľúbená medzi milovníkmi aktívneho životného štýlu.

 ***Dom nevlhne, trámy strechy sú suché a nezvetralé. V pivnici nie je voda. Okrem toho na pozemku sa nachádza studňa, čo je veľkým bonusom pre záhradkárov alebo pre zavlažovanie okrasných záhrad.***

 *V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám zodpoviem Vaše otázky a prevediem možno Vašou budúcou nehnuteľnosťou*

 

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0903700392

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SortieReal s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903 700 392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SortieReal s.r.o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky