SortieReal Domy / Byty
SortieReal Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 48 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SortieReal s.r.o * 7 izbový rodinný dom* veľkorysá výmera pozemku, ihneď voľný, 3 GARÁŽ

Cena:
289 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Senica
Obec: Kúty
Ulica: Kúty
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 284 m2
Plocha pozemku: 1588 m2
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

SortieReal s,r.o. Vám ponúka na predaj veľkorysý 7 izbový rodinný dom, ktorý svojou výmerou a architektonickým riešením spĺňa nároky na komfortné bývanie viacčlennej rodiny.


Nehnuteľnosť si staval majiteľ pre seba. Dôraz bol kladený na kvalitu použitých nadčasových materiálov a na rozvrhnutie priestoru tak, aby bol praktický a príjemne sa bývalo celej rodine a zároveň, aby bolo zachované maximálne súkromie.

Nachádza sa v tichej lokalite rodinného charakteru, zároveň v obci s plnou občianskou vybavenosťou. Je obklopený záhradou, bazénom a vegetáciou ako stvorenou pre oddych a relax.

Dom pozostáva z 3 podlaží

Pivnica – dom je celý podpivničený

1NP - predsieň, chodba, kúpeľna , kúpeľna so sprchovacím kútom práčkou a sušičkou, 2 spálne, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou

2NP – chodba, 3 spálne, kúpeľňa

Na pozemku sa nachádza garáž až 3 automobily a zároveň sa využíva a je priestor na večerné posedenie, nakoľko je zabudovaná aj piecka

ZARIADENIE: Dom sa predáva kompletne zariadený bez nutnosti ďalších investícií.

Ponuka môže zaujať rodiny túžiacej po dome so záhradou a viac generačnom bývaní až po investora oceňujúceho rôzne možnosti, ktorý tento dom ponúka. Keďže druhé poschodie domu umožňuje variabilné využitie.

IS: všetky siete zavedené do domu – voda, kanalizácia, elektrika, plyn

VÝHODY:

* zariadený dom

*garáž až na 3 automobily

*ihneď voľný

*možnosť viac generačného bývania so zachovaním súkromia

*možnosť bývania spojená s podnikateľským zameraním so zachovaním súkromia

*príjemná a kľudná lokalita s plnou občianskou vybavenosťou

 

Názor makléra: Dom je určený pre klienta, ktorý hľadá pre seba a svoju rodinu zariadenú nehnuteľnosť s vysokou mierou súkromia a rozľahlým pozemkom

Obec Kúty : - diaľničný výjazd D2 priamo pri obci Kúty - smer Malacky (18min), Bratislava (40min), Břeclav (19min) , Brno (53min), okresné mesto Senica (20 minút)

Materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, potraviny. V okolí je krásna príroda a láka stále viac turistov - cykloturistika, rekreačná oblasť Rudava – kúpanie, rybolov, hubárčenie.

 

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať : 0903 700 392

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SortieReal s.r.o.

 

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903 700 392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SortieReal s.r.o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky