SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 14 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

REZERVOVANÝ Moderný bungalov - Malé Leváre - možnosť rezervácie 2021

Cena:
187 500,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Malé Leváre
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Kategória: Domy a vily
Podlahová plocha: 119 m2
Plocha pozemku: 500 m2
Terasa: neuvedené
ID inzerátu: 2133
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú modernú novostavbu 4 izbového bungalovu vo veľmi príjemnej novo zastavanej časti obce Malé Leváre.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 119 m² sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 500 m².


Pri výstavbe boli použité najkvalitnejšie materiály a technologické postupy aby nehnuteľnosť spĺňala kritéria nízko nákladového a komfortného bývania.

Dispozícia:
Za vstupom sa tradične nachádza priestor na väčšiu vstavanú skriňu. Obývačku je navrhnutá tak, aby bola srdcom domu - v strede dispozície s prakticky umiestneným krbom, jedálenským stolom a prístupom na krytú terasu cez posuvné dvere. Kuchyňa je vymyslená tak, aby ste z nej mali dobrý prehľad o dianí nielen v obývačke, ale aj v záhrade a na ulici, zároveň je esteticky mierne schovaná za hmotou krbu s technickou miestnosťou. Týmto zamedzíte, aby Vám návštevy videli na pracovný neporiadok v kuchyni. Celý priestor dennej časti domu je navyše pohodlne krížom prevetrateľný. 
Nočná časť domu je tvorená troma spálňami a kúpeľňou, ktoré sú dispozične oddelené od zvyšku domu pre väčšie súkromie. Detské izby majú navrhnutú rovnakú veľkosť, aby nevznikali nezhody medzi súrodencami :-) Zo spálne rodičov je prístupná malá miestnosť, ktorá môže slúžiť ako šatník alebo rodičovská kúpeľňa.

Dom sa odovzdáva v stave HOLODOM alebo ŠTANDARD

!!!V PRÍPADE ZÁUJMU VIEME POSLAŤ FOTKY V ŠTANDARDE!!!


Rodinný dom je postavený z kváder (30 cm), fasáda je zateplená polystyrénom o hrúbke 15cm strešná krytina fatrafo -  zateplenie 40cm , kvalitné plastové okná (6-komorové, 3-sklo) vo farbe antracit , podlahové vykurovanie – odporové dráty, a teplá voda sú zabezpečené elektrickým bojler(100l), bezpečnostné vchodové dvere, predpríprava na alarm, žalúzie, repráky.
Do domu sú privedené inžinierske siete (obecná voda, elektrina, kanalizácia) pred domom bude vyvedená prípojka na plyn.

Interiér - biela interiérová maľovka, zásuvky a vypínače,

ŠTANDARD - kvalitné plávajúce podlahy s lištami, interiérové dvere so zárubňami a kľučkami, dlažba v predsieni, kúpeľňa- obklady, dlažba, WC, bidet, umývadlo, sklenený sprchový kút.

Exteriér - parkovanie pre 2 autá (zámková dlažba), prístupový chodník do domu, terasa (cca 44 m²), brána, vonkajšia fasáda a zarovnanie pozemku.V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod
V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie.
V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421903700392

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903 700 392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky