SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

4 izbový priestranný bungalov - rezervácia na rok 2021

Cena:
170 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Malé Leváre
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 106 m2
Plocha pozemku: 579 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 2132
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú modernú novostavbu 4 izbového bungalovu vo veľmi príjemnej novo zastavanej časti obce Malé Leváre.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 106 m² sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 500 m².

Cena domu s pozemkom v štádiu holodom 170 000 € v štandarde 185000 Eur.


Pri výstavbe boli použité najkvalitnejšie materiály a technologické postupy aby nehnuteľnosť spĺňala kritéria nízko nákladového a komfortného bývania.

Dispozícia:
Na prízemí sa nachádza kryté závetrie, zádverie, WC, obývacia izba s jedálňou, kuchyňa s komorou. V prednej časti domu sú umiestnené dve izby, kúpeľňa a práčovňa, ktoré sú prístupné z obývacej izby cez malú chodbu. V práčovni je umiestnený kotol kúrenia. V zadnej časti domu je spálňa rodičov s kúpeľňou, prístupná z jedálne. Z obývacej izby a z jedálne je možný prechod na krytú terasu, ktorá môže v letnom období slúžiť pre vonkajšie stolovanie.

Dom sa odovzdáva v stave HOLODOM alebo ŠTANDARD

 

Exteriér - parkovanie pre 2 autá (zámková dlažba), prístupový chodník do domu, terasa (cca 44 m²), brána, vonkajšia fasáda a zarovnanie pozemku.
Rodinný dom je postavený z kváder (30 cm), fasáda je zateplená polystyrénom o hrúbke 15cm strešná krytina fatrafo -  zateplenie 40cm , kvalitné plastové okná (6-komorové, 3-sklo) vo farbe antracit , podlahové vykurovanie – odporové dráty, a teplá voda sú zabezpečené elektrickým bojler(100l), bezpečnostné vchodové dvere, predpríprava na alarm, žalúzie, repráky.
Do domu sú privedené inžinierske siete (obecná voda, elektrina, kanalizácia) pred domom bude vyvedená prípojka na plyn.

Interiér - biela interiérová maľovka, zásuvky a vypínače, kvalitné plávajúce podlahy s lištami, interiérové dvere so zárubňami a kľučkami, dlažba v predsieni, kúpeľňa- obklady, dlažba, WC, bidet, umývadlo, sklenený sprchový kút.

Odovzdanie nehnuteľnosti : 09/2021

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod
V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie.
V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 903700392

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0903700392
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky