SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o. vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom po celkovej rekonštrukcii v obci Kostolište

Cena:
115 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Kostolište
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 46 m2
Plocha pozemku: 151 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 2107
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

SORTier s.r.o. vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Kostolište. Rodinný dom má úžitkovú plochu o výmere 46,25 m2, dom sa nachádza v tichej lokalite v obci Kostolište na pozemku, ktorá má výmeru 151 m2. Pozemok je kompletne oplotený čo zabezpečuje maximálne súkromie. Kompletná rekonštrukcia domu bola robená v roku 2018.


Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, jednej obytnej izby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a kúpeľne s WC. Dom sa predáva čiastočne zariadený. Dom je pripojený na jestvujúce prípojky IS vodovodnú a elektrickú. Stavba je odkanalizovaná do žumpy a vykurovanie na elektrinu.

Interiér- dom je po celkovej rekonštrukcii. Boli urobené nové rozvody elektriny a vody, zásuvky, omietky a potery a podlahy. 

Exteriér- na dome je nová fasáda, zateplenie polystyrénom, nová pálená strešná krytina, plastové vchodové dvere, plastové okná s izolačným 3sklom. Na pozemku sa nachádza záhradný domček, krytý prístrešok s krbom a sedením, funkčná fontána, státie na auto. Obidve vstupné brány sú elektrické.

Výhody:

- kompletná rekonštrukcia, nasťahovanie do domu bez ďalších investícií

- pokojné a príjemné prostredie

- občianska vybavenosť obce

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu materská škola, kostol, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, pohostinstvá. Kostolište je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 2 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421905 444 791

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Marika Ščepánkova
Telefón:0905444791
E-mail:scepankova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky