SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 50 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o. - predaj rodinného domu v obci Jakubov vo výstavbe

Cena:
140 400,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Jakubov
Ulica: .
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: projekt
Podlahová plocha: 89 m2
Plocha pozemku: 353 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 2016
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

SORTier s.r.o. vám ponúka na predaj rodinný dom vo výstavbe v obci Jakubov. Atraktívne a cenovo dostupné bývanie najmä pre mladé rodiny s deťmi, ale aj pre náročnejšiu klientelu. Dom sa nachádza v centre mesta.

Pozemok má výmeru 353 ms úžitkovou plochou domu 88,8 m2. Cena rodinného domu s pozemkom, prípojkami IS a oplotením je 140.400€..

Cena nehnuteľností je vrátane štandardu, ktorá zahŕňa podlahy, obklady, interiérové dvere, sanita, parkovacie miesta, komín na krb, predpríprava na žalúzie exteriérové, predpríprava na klimatizáciu, podlahové kúrenie. 

Materiály ktoré budú použité na stavbu- 30cm brúsená pálená tehla, 20cm zateplenie polystyrén, betónová strešná krytina a sadrové omietky.

Jakubov je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 10 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod. Vzdialenosť od Bratislavy je 41km. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie, rybárčenie a prechádzky v prírode,

 V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0905 444 791.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Marika Ščepánkova
Telefón:0905444791
E-mail:scepankova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky