SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 43 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o.- predaj rodinného domu v obci Moravský svätý Ján

Cena:
225 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Senica
Obec: Moravský Svätý Ján
Ulica: .
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 2015
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

SORTier s.r.o. vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Moravský svätý Ján. Atraktívne bývanie pre rodiny s deťmi. Rodinný dom má úžitkový plochu 120m2 a pozemok ma výmeru 800m2. Veľkou výhodou je že na pozemku sa nachádza krytý bazén. Dom je postavený z kvalitných materiálov s použitím moderných technológií.

Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných izieb, dvoch kúpeľní s WC, kuchyne, obývacej izby s jedálenským stolom. Dom sa predáva v zariadenom stave viď. priložené fotografie. K domu je pristavená aj vonkajšia terasa vo výmere 20m2.

Dom sa nachádza v pokojnej lokalite v blízkosti parku Márie Terézie, čiže pri dome nehrozí už žiadna ďalšia výstavba.

V exteriéri sa nachádza krytý, vyhrievaný bazén zo slanom vodou, ďalej je na pozemku samostatná obývateľná 2 izbová prístavba. Na pozemku sa nachádza aj garáž v ktorej je aj dielňa.

Výhody:

- priestranný pozemok

- tiché prostredie

- predpríprava na podkrovie

- občianska vybavenosť obce

- zariadenie domu a vybavenosť vonkajších plôch

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Moravský svätý Ján je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 10 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0905 444 791

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Marika Ščepánkova
Telefón:0905444791
E-mail:scepankova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky