SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

Sortier s.r.o. - predaj rodinného domu v obci Kostolište

Cena:
215 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Kostolište
Ulica: Alej Martina Benku
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 109 m2
Plocha pozemku: 442 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 2008
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Popis:

SORTier s.r.o. vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Kostolišti. Atraktívne a exkluzívne bývanie pre mladé rodiny s deťmi. Bonusom nehnuteľnosti je vybudovanie parkovacích miest, oplotenie pozemku, zavlažovací systém, trávniky, výsadba, terasa.

Dispozícia:

Srdcom domu je priestranná obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, ktorá má vyvýšený strop. Dom má 4 izby z toho 3 spálne, 1 kúpeľňa s WC a 1 samostatné WC. Domy sa predávajú v štádiu štandard.

Klient má na výber:

Z 2 variantov veľkosti pozemkov, pričom obidva domy majú 108,7 m2.

Prvý dom od cesty má pozemok 442 ma predáva sa za 215 000€. Dom je dokončený do stavu štandard, čo zahŕňa drevené podlahy, drevené zárubne a dvere, komplet vymaľované steny a hotové WC a kúpeľňa so sprchovým kútom.

Druhý dom má pozemok o výmere 505m2 a predáva sa za 230 000€. Dom je dokončený do stavu štandard, čo zahŕňa drevené podlahy, drevené zárubne a dvere, kuchynskú linku, komplet vymaľované steny, hotové WC a kúpeľňa so sprchovým kútom.

Interiér:

Teplovodné plynové podlahové vykurovanie, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, vnútorné omietky, drevené podlahy, drevené zárubne, drevené dvere, domy sú kompletne vymaľované, na komplet hotové WC a kúpeľňa so sprchovým kútom.

Exteriér:

Kompletne dokončená stavba- fasáda, obklad, zateplenie polystyrénom, strecha, plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere, trávnik, zavlažovací systém, výsadba, drevená terasa. Vybudovanie parkovacích miest je pred domom. Oplotenie pozemku plotom. 

Výhody:

- tiché prostredie v blízkosti prírody

- občianska vybavenosť obce

- nízko energetický rodinný dom

- výborné dispozičné riešenie

- domy dokončené do stavu štandard

Dom sa nachádza v novo vznikajúcej obytnej zóne - Alej Martina Benku - ide o atraktívne bývanie, ktoré je obkolesené borovicovými lesmi a bezprostrednou nadväznosťou na samotnú obec a okresné mesto Malacky vzdialené 4km. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza materská škola, kostol, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, pohostinstvá, kaderníctvo, kozmetický salón. Kostolište je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 2 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421905 444 791

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Marika Ščepánkova
Telefón:0905444791
E-mail:scepankova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky