SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 104 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SKOLAUDOVANÝ 4 izbový bungalov - Veľké Leváre

Cena:
144 990,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Veľké Leváre
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 89 m2
Plocha pozemku: 436 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 1619
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SORTier ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom, novostavbu typu bungalov v obci Veľké Leváre.

Celkom sú k dispozícii susediace 3 rodinné domy s úžitkovou plochou 88,36m2 stojace na pozemkoch o výmere 417m2, 431m2, 436m2 .

Dispozičné riešenie pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, 3 samostatných izieb a kúpeľne. Podkrovie je pripravené ako veľký úložný priestor so sklopným vstupom. RD je vyhotovený z kvalitných materiálov - Ytong 300, zateplený 150 polystyrénom, vonkajšia omietka Baumit, vnútorné vápenno cementové omietky Baumit, stropná izolácia 350mm a protipožiarny sádrokartón na stropoch, plastové okná 3- sklo, strešná krytina škridla Terran. Vykurovanie je podlahové pomocou plynového kondenzačného kotla Protherm.

RD sa predáva v stave holodom - vymaľovaný 3x na bielo, skompletizované inštalácie - voda, elektrina, plyn, zásuvky a vypínače Legrand, upravený pozemok s oplotením. 

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko,  futbalové ihrisko, potravin, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón.

VÝHODY:

-skolaudovaný

- tichá lokalita

- pripravený na okamžité nasťahovanie

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 948405990

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0948 405 990
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky