SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 87 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o. PRENÁJOM nadštandardného bytu v NOVOSTAVBE

Cena:
390,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Malacky
Ulica: Cesta Mládeže
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 35 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 1475
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SORTier s.r.o. ponúka na dlhodobý prenájom vážnemu záujemcovi nadštandardne zariadený 1 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom o celkovej výmere 34,47 m² / z toho balkón 4,72 m² / v bytovom komplexe v Malackách v časti Vinohrádok na ulici Cesta Mládeže.

Byt je určený pre jednu osobu.
PLATOBNÉ PODMIENKY: 390€ nájom, 780€ depozit, 390€ poplatok RK

voľný od 01.07.2019

Byt sa nachádza v novostavbe s výťahom. V bytovom dome je fungujúci odchod s potravinami. Do bytu sa vchádza bezpečnostnými dverami cez priestrannú chodbu, kde bude zabudovaná vstavaná skriňa. Luxusná rozkladacia sedačka dominuje v obývacej izbe, ktorá je prepojená s balkónom a kompletne zariadenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi. V priestrannej kúpeľni s veľkým moderným sprchovacím kútom a WC je kúpeľňový nábytok a zabudovaný prívod na pračku. Byt má kvalitnú dlažbu a obklady, na stenách sú dekoratívne tapety. V byte sú inštalované žalúzie, sieťky proti hmyzu, pripojenie na TV a Internet.

Novovzniknutý bytový komplex, ktorý svojím situovaním spĺňa kritériá aj pre náročnejších klientov. Komplex sa nachádza v pomerne nezastavanej okrajovej časti mesta s krásnou okolitou prírodou, ale dostupnosť do centra je zhruba 5 minút. Pri tejto výstavbe boli použité kvalitné materiály aby nehnuteľnosť spĺňala kritéria nízko nákladového bývania. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 948405990

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0948 405 990
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky