SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 115 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o.: Predaj rodinného domu v obci Lakšarská Nová Ves

Cena:
145 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Senica
Obec: Lakšárska Nová Ves
Ulica: 430
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 88 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 1302
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 

Realitná kancelária SORTier s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Lakšarská Nová Ves. Rodinný dom leží na pozemku o výmere 800 m² z toho úžitková plocha domu je 88 m². Pozemok je kompletne oplotený. Kolaudácia domu bola v roku 2003. Dom sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce pri lese.  Po vstupe do domu sa nachádzame v chodbe, následne sa z chodby cez posuvné dvere dostávame do priestrannej obývacej izby ktorá je prepojená s kuchyňou dverami. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu. Ďalej sa v dome nachádza kúpeľna z priamym vstupom na terasu, samostatné wc, spálňa z ktorej je taktiež priamy vstup na terasu a 1 samostatná izba. K dispozícii je povala ktorá sa dá využiť ako odkladací priestor s možnosťou dorobenia obytnej časti. Konštrukcia domu je z ytongu 30cm so zateplením – polystyrén 12 cm. Na rodinnom dome sú osadené plastové okná. Kúrenie je riešené formou podlahového kúrenia. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, voda, plyn, elektrika.  Dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi nezariadený. Parkovacie státie je možné pred domom aj vo dvore domu. Vo dvore je k dispozícii podpivničená garáž a dreváreň s úložným priestorom. Veľkou výhodou rodinného domu je vonkajší krytý bazén.

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola s materskou školou, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá. Nachádzajú sa tu aj dve prírodné rezervácie. Historickou a kultúrnou pamiatkou a súčasne Historickou a kultúrnou pamiatkou a súčasne dominantou je rímsko - katolícky barokový kostol svätého Vavrinca. Obec sa svojimi kultúrnymi a historickými pamiatkami zaraďuje medzi najkrajšie obce Záhoria.


V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:

Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel.. 0911 614 745

 

Maklér:

makler
Maklér:Lukáš Čada
Telefón:0911614745
E-mail:cada-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky