SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 115 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

REZERVOVANÝ SORTier s.r.o.PREDAJ - 1 izbový byt Rohožník

Cena:
48 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Rohožník
Ulica: Školské Námestie
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 41 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 1281
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

SORTier s.r.o. ponúka na predaj priestranný 1 izbový byt, ktorý sa nachádza  v 4 podlažnom bytovom dome na Školskom námestí v Rohožníku. V tejto lokalite je výborná dostupnosť služieb (základná škola, materská škola, zdravotné stredisko, potraviny, obchody, pošta, pobočka banky, polícia, detské ihrisko). Situovaný je na 4. Parkovanie pred bytovým domom je bez problémové.

Celková výmera bytu je 35 m²+6m² pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a to nasledovne: rekonštrukcia jadra, vymenené plastové okná s izolačným sklom, nová kuchynská linka. V celom byte je v kombinácii položená dlažba s plávajúcou podlahou. 


Bytový dom je zateplený s novou fasádou a vybavený elektrickým vrátnikom.

Výhody ponúkaného bytu:
- dobrá lokalita 
- výborné dispozičné riešenie bytu
- priestranný a slnečný byt
- bezproblémové parkovanie 
- v byte nie sú potrebné žiadne ďalšie úpravyLOKALITA
V obci Rohožník sa nachádza zdravotné stredisko so všeobecnými a odbornými lekármi, materská a základná škola, športové kluby, kultúrny dom.
Z jednej strany obce lemujú Malé Karpaty a z druhej strany rovinný borovicový les. Dostupnosť do okresného mesta Malacky 10 minút autom, Bratislava 35 minút.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 948405990 

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Jurkovičová
Telefón:0948 405 990
E-mail:jurkovicova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky