SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 113 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o.: Na predaj NOVOSTAVBA 4- izbového rodinného domu vo Veľkých Levároch.

Cena:
145 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Veľké Leváre
Ulica: Za kaštieľom
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 101 m2
Plocha pozemku: 425 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 122
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SORtier s.r.o. ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu vo Veľkých Levároch. Rodinný dom leží na pozemku o výmere 425 m². Dom sa nachádza v tichej časti dediny za kaštieľom. Po vstupe do domu sa nachádzame v chodbe, po pravej a ľavej strane sa nachádzajú 2 obývacie izby, ďalej sa v dome nachádza samostatné WC, kúpeľňa v závere chodby sa dostávame do priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu. Konštrukcia domu je z ytongu 30cm so zateplením – polystyrén 12 cm. Na rodinnom dome sú osadené plastové okná s trojsklom a hliníkové dvere. Kúrenie je riešené formou podlahového kúrenia. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete, voda, elektrika, a kanalizácia s možnosťou dopojenia na plyn. Dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu HOLODOM.

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Veľké Leváre sú kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:

Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel.. 0911 614 745

Maklér:

makler
Maklér:Lukáš Čada
Telefón:0911502501
E-mail:cada-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky