SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 118 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o.: Predaj novostavby rodinného domu vo Veľkých Levároch

Cena:
135 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Veľké Leváre
Ulica: Hviezdoslavova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 380 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 84
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária SORtier s.r.o. ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo Veľkých Levároch. Rodinný dom leží na pozemku o výmere 380 m². Dom sa nachádza v tichej časti dediny za kaštieľom. Po vstupe do domu sa nachádzame v chodbe, po pravej strane je technická miestnosť, následne sa z chodby dostávame do priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu cez veľké posuvné dvere. V kuchyni je k dispozícii komora. Ďalej sa v dome nachádza kúpeľna s wc, spálňa a 2 samostatné izby. Konštrukcia domu je z ytongu 30cm so zateplením – polystyrén 12 cm. Na rodinnom dome sú osadené hliníkové okná s trojsklom. Kúrenie je riešené formou podlahového kúrenia. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete, voda, elektrika, a kanalizácia s možnosťou dopojenia na plyn. Dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu HOLODOM. Parkovacie státie pred domom aj vo dvore domu.

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Veľké Leváre sú kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:

Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel.. 0911 614 745

Maklér:

makler
Maklér:Lukáš Čada
Telefón:0911614745
E-mail:cada-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky