SORTier s. r. o. Domy / Byty
SORTier s. r. o. Domy / Byty
Vyhľadávanie

V ponuke je 104 nehnuteľností.
Obrázkové menu
Žiadne položky v obrázkovom menu

SORTier s.r.o. Predaj rodinného 2 - izbového domu v Rohožníku časť Rybníky.

Cena:
75 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Rohožník
Ulica: Rybníky
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 53 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 54
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

SORTier s.r.o. ponúka na predaj novostavbu rodinného omu v radovej výstavbe za bezkonkurenčné ceny vrátane pozemku v Rohožníku časť Rybníky.

2 izbový rodinný dom, ktorý má 53m² užitkovej plochy, cena  75 000e v štádiu Holodom – vstupná chodba, samostatné WC, samostatná izba, kuchyňa spojená s obývačkou s výstupom na terasu a samostatná kúpeľňa

Termín dokončenia jeseň 2018.

Domy sú odovzdávané v štádiu HOLODOM - dokončené obvodové steny a vnútorné priečky, ktoré budú bez povrchového náteru, dokončené všetky inštalácie ako sú elektrické vedenia vrátane vypínačov a zásuviek, kúrenie vrátane radiátorov (bez kotla), odpadové potrubia a vodovodné potrubia ukončené  zátkami, vyhotovená strešná konštrukcia vrátane strešnej krytiny BRAMAC a klampiarskych prvkov, dokončené zateplenia exteriérovej časti stavby vrátane farebnej fasádnej úpravy, zateplenie stropnej časti s vyhotovením sádro-kartónového  stropného systému, dokončené betónové potery v celom dome. Dom bude mať dodané všetky okná a vonkajšie dvere z plastového profilu. Exteriér domu pri odovzdaní bude očistený od stavebného materiálu. V réžii budúcich majiteľov je dobudovanie oplotenia pozemku, odstavnej plochy pred domom, terasy za domom, chodníka.

Dom bude napojený na splaškovú kanalizáciu, zemný plyn, elektrickú sieť, vodovod. Realizácia prípojky elektriky, plynu, vodovodu a kanalizácie je podmienená žiadosťou budúceho majiteľa o pripojenie do príslušných distribučných sietí vrátane všetkých poplatkov.

Po individuálnej konzultácií s investorom možnosť dorobenia do štandardu v závislosti od požiadaviek kupujúceho.

V Rohožníku sa nachádza zdravotné stredisko so všeobecnými a odbornými lekármi, materská a základná škola, športové kluby, kultúrny dom. Z jednej strany obce lemujú Malé Karpaty a z druhej strany  borovicový les. Dostupnosť do okresného mesta Malacky 10 minút autom, Bratislava 35 minút

Výhody:

- kompletná občianska vybavenosť,- rodinný dom za cenu bytu,- pokojné bývanie na skok do okresného mesta,- dokončenie rodinného domu podľa vlastných predstáv.

Cena zahŕňa poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421918248969

 

 

Maklér:

makler
Maklér:Eliška Čadová
Telefón:0918248969
E-mail:chvilova-ZVNC-sortier.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

SORTier s. r. o. je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom.

                                              Dominika Jurkovičová

                                                  Riaditeľ pobočky